Arama Yap

2007 Yılı ilk çeyreğinde faaliyetine başlayan Şahin Kardeşler Medikal Hastane üniformaları ve medikal giyim sektöründe her zaman kalitesini ve farkını kanıtlamış önde gelen bir firmadır…

Kumaşından, dikimine kadar üretilen ürünlerin her adımında en ince detaylar işlenerek kullanıcıların rahatlığı ve şıklığı ön planda tutulmuştur.

Sektör de her zaman yeniliklerin öncüsü olan Şahin Kardeşler Medikal; Ürün modellerinde de öncülüğü taşıyarak müşterilerine sunabileceği model çeşitlerini sürekli olarak geliştirmektedir…

2007 Yılından günümüze kadar 100’ü aşkın farklı model ve tür’de ürünü ile sağlık personellerinin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü üretmektedir.

Günümüzde 900m2’lik 3 katlı üretim tesisi ile hizmet gösteren firmamız, inşaatına başladığı 2000m2’lik Yeni üretim tesisi ile çok yakında müşterileri adına üretim hacmini’de 3’e katlayacaktır.

Firmamız çatısı altında farklı iller de 2 adet bölge müdürlüğü 7 adet şubesi ve 80’aşkın satış noktası yer almaktadır. Titizlikle ürettiği ürünleri siz değerli kullancılarına ulaştırabileceği internet mağazasıyla da tüm TÜRKİYE ye ürün gönderen Firmamız sizlerinde kapısına kadar, farklı ödeme yöntemleri ve avantajlı fiyatlarıyla ürün göndermek için hazırda beklemektedir.

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi.
Sohbete başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?